ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Во ОВР Кичево вчера се приведени Е.А.(27) и М.М.(36), двајцата од село Пласница. При преглед извршен во патничко возило „мазда“, во кое се превезувале, полициските службеници пронајдоа и одзедоа марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close