ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 28.11.2021 во 17:30 часот на подрачјето на Центар полициски службеници од Едницата за интервентна полиција при СВР Скопје го лишиле од слобода Л.К.(19) од Скопје, затоа што кај него била пронајдена марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close