ОпштествоХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Денеска (20.11.2021) околу 00.10 часот на подрачјето на Аеродром, полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го лишиле од слобода Ф.А.Г.(27) од Скопје, затоа што кај него била пронајдена марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close