ХроникаХроника.Портал

МВР билтен

Утрово во 1:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на крстосницата меѓу улиците „Лука Геров“ и „Тиранска“, патничко моторно возило „хјундаи“ со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Д.(34) од село Визбегово, скопско, удрило во ограда од куќа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close