ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 26.10.2021 на ул.„Аргир Маринчев“ во Охрид, полициски службеници од СВР Охрид го лишиле од слобода Ѓ.С.(31) од Охрид, затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close