Посетете ја новата веб страна на МИА
ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 03.12.2022 во 22.40 часот на наплатната станица Сопот на автопатот Скопје – Велес, полициски службеници од СВР Велес ги лишиле од слобода В.Ј.(39) и М.Т.(40), двајцата  од Гевгелија и Д.П.(35) од Богданци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close