ОпштествоХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Синоќа во 20.30 часот, полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје на подрачјето на Бит Пазар го лишиле од слобода Е.С.(36) од Скопје затоа што кај него била пронајдена марихуана.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close