ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 16.10.2021 во 09.15 часот од полициски службеници од СВР Скопје на подрачјето на Гази Баба бил лишен од слобода малолетник од Кавадарци, со престој во Скопје, затоа што кај него била пронајдена марихуана.

Back to top button
Close
Close