ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

Синоќа во 23.25 на  ул.„Илинденска“ во Гостивар, полициски службеници од Полициската станица Гостивар ги лишиле од слобода Ф.А.(30) и М.С.(30), двајцата од Гостивар, затоа што кај нив била пронајдена прашкаста материја.

Back to top button
Close
Close