ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 22.09.2021 во 06.40 часот, полициски службеници од Единицата за внатрешни работи Гази Баба и Единицата за недозволена трговија при СВР Скопје го лишиле од слобода Б.А.(32) од Скопје.

Back to top button
Close
Close