ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

Полициски службеници од СВР Куманово ноќеска во 3 часот го привеле С.С.(23) од Куманово, затоа што во семејниот двор физички го нападнал неговиот брат Б.С.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close