ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

Санкционирани се 15 возачи кои возеле побрзо од дозволеното на територија на СВР Охрид. Контролата е спроведена вчера од 7 до 10 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close