ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

Полициски службеници од Оперативен тим потраги при СВР Скопје денеска во 11.50 часот на кејот на Вардар во населба Момин Поток во Скопје го лишиле од слобода Т.С.(76) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close