ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

На 01.07.2022 во 10.30 часот во гостиварското село Горна Бањица, полициски службеници на СВР Тетово – Одделение за внатрешни работи Гостивар го привеле Д.Ш.(49) од село Горна Бањица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close