ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

На 27.01.2022 во 20.10 часот во СВР Скопје, С.Т.(21) од Скопје пријавил дека околу 14.00 часот на подрачјето на Центар бил физички нападнат од две лица кои ги познавал од претходно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close