ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

На 20.01.2022 година во 20.15 часот пријавено е дека во село Смојмирово, беровско во семејна куќа сопственост на Б.Г. (73), настанал пожар, кој според пријавеното настанал од апарат за домаќинство на плин. Извршен е увид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close