ОпштествоХроникаХроника.Портал

МВР Билтен (ДПЛ)

Денеска (28.09.2021) во 03.30 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода К.Б.(22) од Куманово, затоа што кај него била пронајдена марихуана. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close