0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Мајкл Линхарт и Ентони Блинкен сметаат дека е потребно повеќе, а не помалку присуство на Западот на Западен Балкан

Австрискиот министер за надворешни работи Мајкл Линхарт и министерот за надворешни работи на САД Ентони Блинкен сметаат дека е потребно повеќе, а не помалку присуство на Западот на Западен Балкан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close