0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливостиМагазин

Мачор преживеал 30 минути перење во машина

Според познавачите, не треба да се експериментира дома со вакво нешто. Вработените во клиниката сведочат дека при прегледот откриле дека по 30 минути вртење во машината, животното имало ниска температура и отежнато дишење во белите дробови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close