СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Маск предлага продолжување на договорот за купување на Твитер

Илон Маск денеска повторно доставил предлог за купување на акции од компанијата Твитер, објави „Блумберг њуз“ повикувајќи се на неименувани извори

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close