0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Мартин Скорсезе го пофали својот помлад колега Тај Вест

Оскаровецот вели дека бил толку згрозен, но воодушевен од хоророт, што решил и јавно да напише нешто за тоа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close