0_Спорт.ПорталФудбал

„Марка“: Оваа Барселона е смешна, Куман: Мораме да бидеме реални

Стратегот на Барселона Роналд Куман се најде под жестоки критики од медиумите по синоќешното реми без голови на гостувањето кај Кадиз, а реномираниот шпански спортски весник „Марка“ денешното издание го објави под централен наслов „Оваа Барселона е смешна“.

Back to top button
Close
Close