Дописници СветЕвропа

Марија Пејчиновиќ Буриќ генерален секретар на Советот на Европа : Мора да им помогнеме на жртвите на сексуално насилство во Украина

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close