0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Маричиќ: Пописот се спроведува успешно без никакви проблеми

Министерот за правда Бојан Маричиќ на вечерашното интервју на телевизија „Сител“ рече дека пописот се спроведува успешно, без речиси никакви проблеми и досега се попишани околу 900.000 граѓани или околу 100.000 дневно.

Back to top button
Close
Close