0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Маричиќ: Ова е предлог на кој треба да му се даде шанса

Најважното во овој предлог е што ги обезбедива нашите црвени линии, утрврдени во Собранието од сите политички партии, рече вицепремиерот задолжен за европски прашања Бојан Маричиќ во гостувањето на ТВ „Сител“ .

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close