0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива, мора да ја задржиме

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Бојан Маричиќ, денеска во просториите на Секретаријатот за европски прашања (СЕП) оствари средба со учесниците на Федералната академија за безбедносна политика 2022.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close