0_Web_АктуелноМакедонија.СлајдерОпштество

Маричиќ на министерски форум за правда ЕУ – Западен Балкан во Словенија

Министерот за правда Бојан Маричиќ од денеска е во дводневна посета на Република Словенија, каде ќе учествува на ЕУ-Западен Балкан министерскиот форум за правда и внатрешни работи, што ќе се одржи во Брдо – Крањ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close