0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Маричиќ на Европскиот ден на правдата: Реформите кои ги преземаме во правосудството даваат резултат

Министерот за правда Бојан Маричиќ во пораката до граѓаните по повод Европскиот ден на правдата, напиша дека големиот број чекори кои се преземаа за реформа за судството ги дава резултатите.

Back to top button
Close
Close