0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Маричиќ: Извештајот на ЕК е реален

Северна Македонија во делот на судство има голем напредок, вели министерот за правда Бојан Маричиќ во врска со Извештајот на Европската комисија за напредокот на земјата што беше објавен вчера.

Back to top button
Close
Close