0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Манчестер јунајтед носи нови три засилувања

Англискиот фудбалски прволигаш Манчестер јунајтед сака до крајот на летниот преоден рок да ги ангажира играчот на Челзи, Кристијан Пулишиќ, голманот на Борусија Менхенгладбах, Јан Зомер, и Бразилецот Каземиро од мадридски Реал, пренесуваат денеска британските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close