0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Макрон ја отфрли идејата за влада на национално единство

Макрон повика на компромис со политичките сили во земјата за да се дојде до „јасно мнозинство“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close