ЕвропаНекатегоризираноСвет.ПорталСвет.Слајдер

Макрон: Одбраната на владеењето на правото и слободата на медиумите е предизвик за француското претседателство со ЕУ

Одбраната на владеењето на правото ќе биде еден од водечките предизвици на француското претседателство со ЕУ кое започнува во јануари, изјави претседателот на земјата, Емануел Макрон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close