ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Макрон: Знам дека австралискиот премиер ме излажа

Знам дека австралискиот премиер Скот Морисон ме излажа, изјави синоќа францускиот претседател Емануел Макрон

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close