0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Макрон: Историската одлука за Украина е силен сигнал до Русија

Ова е историска одлука со што се испраќа силен сигнал до Русија во сегашниот геополитички контекст, истакна Макрон

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close