0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Македонските фудбалери од четвртиот „шешир“ ја чекаат жрепката за ЕУРО2024

Македонската фудбалска репрезентација е сместена во четвртиот „шешир“ за жрепката за квалификациите за пласман на ЕУРО 2024, која е закажана за 9 октомври во Франкфурт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close