0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт

Македонските одбојкарки во група со Полска и Италија на Европското јуниорско првенство во Скопје

Европската одбојкарска федерација (ЦЕВ) денеска со жрепка во Луксембург го одреди составот на групите за Европското првенство за јуниорки, кое од 27 август до 4 септември ќе се одржи во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close