0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Македонските одбојкари поразени на стартот на Медитеранските игри

Македонската машка одбојкарска репрезентација загуби од Египет со 3:0 во сетови (25:23, 25:23, 25:20) во првиот натпревар на Медитеранските игри во алжирскиот град Оран.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close