0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Македонските кикбоксери освоија 65 медали на „Балканс бест фајтерс 6“

Македонските кикбоксери освоија вкупно 65 медали – 20 златни, 21 сребрен и 24 бронзени на Меѓународниот кик бокс турнир „Балканс бест фајтерс 6“ во Ниш, Србија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close