0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Македонските кадети поразени од Молдавија на стартот на Балканското одбојкарско првенство

Македонската машка кадетска репрезентација загуби попладнево од Молдавија со 3:1 (23:25, 25:21, 25:17, 25:18) во првиот натпревар на Балканското првенство во Нови Сад.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close