КултураКултура.ПорталОригинални текстови

Македонскиот павилјон на 59. Венециско биенале во изминативе 154 дена посетен од над 30.000 посетители

Скопје, 22 септември 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close