0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Македонска компанија победи на „Global Fundraising Stage Miami 2021“

 Македонскиот стартап „Creative Hub“, кој во 2019 година се најде на листата на најупешните на Форбес „30 под 30“, вчера победи на Глобалниот Инвестициски настан Мајами 2021.

Back to top button
Close
Close