0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

Македонската соларна асоцијација ќе одржи годишна соларна конференција и саем

Македонската соларна асоцијација вечер во Скопје ќе одржи годишна соларна конференција и саем, на кој ќе бидат изложени најновите производи од соларниот сектор и панел-дискусии за моменталната ситуација во соларниот сектор на Републикава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close