0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

Македонската баскет репрезентација ги почна подготовките за евроквалификациите

Со првиот собир во Скопје, машката македонска 3×3 баскет репрезентација означи почеток на подготвителниот период во пресрет на натпреварите од квалификациите за Европскиот Куп чие седмо издание е закажано за во септември.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close