0_Спорт.ПорталФудбал

ЛШ: Рекордни 38 клубови на „менито“ на Меси

Еден од најдобрите фудбалери на сите времиња Лионел Меси вечерва на својата листа додаде уште еден клуб против кој постигнал гол на натпреварите во рамки на Лигата на шампиони (ЛШ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close