СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Лула и Болсонаро со обвинувања за корупција во последната дебата пред изборите

Главните претседателски кандидати на Бразил разменија обвинувања за корупција во нивната последна дебата пред изборите во недела, а се расправаа и за предлозите за управување со јужноамериканската земја.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close