СветСвет.Слајдер

Лондон ги повика Британците веднаш да заминат од Етиопија

Велика Британија денеска ги повика своите државјани веднаш да ја напуштат Етиопија поради интензивирањето на конфликтот во таа источноафриканска земја

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close