БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Лирман: Треба што поскоро да се отворат пристапните преговори за Северна Македонија и за Албанија

„Даваме се од себе да ги отстраниме последните пречки од патот. Мислам дека наскоро ќе постигнеме напредок“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close