Дописници МКДКултураКултура.Портал

Ликовна изложба „Културно-историски споменици, цркви и манастири од Порече“

Во Домот на културата во Македонски Брод, денеска беше отворена ликовна изложба насловена „Културно-историски споменици, цркви и манастири од Порече“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close