СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Лидерот на талибанците мула Акхунд од меѓународните хуманитарни организации побара помош за „исцрпената нација“

Бараме од сите меѓународни хуманитарни организации да не ја негираат помошта и да и помогнат на нашата исцрпена нација, рече талибанскиот лидер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close