0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Ливерпул со „петарда“ му посака добредојде на Раниери

Италијанскиот фудбалски стратег Клаудио Раниери нема подобро да го памети своето враќање во Премиер лигата, откако неговиот нов клуб Ватфорд попладнево загуби на домашен терен од Ливерпул со 5-0

Back to top button
Close
Close